رسانه ها

از زبان وب نویسی basiscore رونمایی شد

منبع خبر: خبر فارسی

رویداد رونمایی از وب نویسی Basiscore با میزبانی رویداد بازاریابی دیجیتال DMway17 در مرکز همایش های صدا و سیما با حضور جمعی از صاحب نظران و فعالان حوزه وب نویسی و بازاریابی دیجیتال چهارشنبه 11 دی ماه برگزار شد.

مشاهده خبر

بیسیس‌کور یک زبان وب‌نویسی بی‌ادعاست!

منبع خبر: آی چیزها

رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی بیسیس‌کور (basiscore ) روز چهارشنبه، ۱۱ دی ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد. در این رویداد حمیدرضا اعتدال‌مهر، مدیرعامل شرکت منظومه‌نگاران، محمدرضا رحمانی، مدیرعامل سایت رند، مهدی دستمال‌چی، بنیانگذار basisfly و عادل طالبی، استراتژیست کسب‌وکارهای اینترنتی حضور داشتند.

مشاهده خبر

استقبال basiscore از کسب‌وکارهای آنلاین

منبع خبر: پرداخت برتر

رویداد رونمایی از وب‌بنویسی Basiscore با میزبانی در مسیر بازاریابی دیجیتال DMway با حضور جمعی از صاحب‌نظران و فعالان حوزه وب‌نویسی و دیجیتال مارکتینگ چهارشنبه، ۱۱ دی ماه ۹۸ در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد. BasisCore راه‌حل جدیدی است که با مجموعه‌ای کامل از ابزارهای کارآمد، پاسخگوی نیازهای بسیاری از کاربران و مالکان کسب و کارهای آنلاین است .

مشاهده خبر

در مراسم رونمایی از زبان BasisCore

منبع خبر: تی نیوز

به گزارش بورس نیوز، رویداد رونمایی از زبان برنامه نویسی BasisCore در مرکز همایش های بین‌المللی صدا و سیما در حال برگزاری است. این مراسم با اجرای «آرش سروری برنامه ساز فناورانه و برگزارکننده و تسهیلگر رویدادهای تکنولوژی محور و استارتاپی» آغاز شد. محمدرضا رحمانی مدیر سایت رند یکی از سخنرانان این مراسم بود و گفت: اعتماد به این پروژه (زبان برنامه نویسی Basis Core) ابتدا برایم همراه با ابهاماتی بود ولی...

مشاهده خبر

600 هزار محصول جدید، ثمره BasisCore

منبع خبر: بورس نیوز

تیم پشتیبانی قوی، پاسخگو بودن، سرعت انجام پروژه با توجه به پیچیدگی های آن، اجرای مو به موی خواسته های ما، داشتن پنل مدیریت کامل، ساخت پنل اختصاصی با طرح اختصاصی ما از مهمترین مزایای این پروژه است. سختگیری زیاد قبل از اجرا، فرمولی نبودن بخش وبلاگ و فقدان نیروهای آشنا به زبان BasisCore هم از معایب این پروژه است. در ادامه مهدی دستمالچی بنیانگذار BasisFly به سخنرانی پرداخت.

مشاهده خبر

رونمایی رسمی از زبان بیسیس کور

منبع خبر: کسب و کار

رونمایی از زبان بیسیس کور در ۱۱ دیماه خبری چالش برانگیز برای همه متخصصین و اساتید حوزه برنامه نویسی تحت شبکه می باشد , اینکه چرا باید یک شرکت نسبتا کوچک , بدون طرحی تصویب شده و بدون دریافت تسهیلات و اعتبار به چنین ریسکی دست بزند و یا اینکه اصولا این محصول تا چه حد نیاز بازار را مرتفع می نماید یا با استانداردهای یک زبان مطابقت دارد, عمده سوالاتی بود که مدیرعامل این مجموعه در این گزارش به آنها پاسخ داد.

مشاهده خبر

از زبان وب‌نویسی basiscore رونمایی شد / یک ابزار برای رفع مشکلات کسب‌وکارها

منبع خبر: راه پرداخت

رویداد رونمایی از وب‌نویسی Basiscore با میزبانی رویداد بازاریابی دیجیتال DMway17 در مرکز همایش‌های صدا و سیما با حضور جمعی از صاحب ‌نظران و فعالان حوزه وب‌نویسی و بازاریابی دیجیتال چهارشنبه ۱۱ دی‌ماه برگزار شد. این رویداد سخنرانان متعددی داشت که برخی از آنها درباره چگونگی شکل‌گیری زبان برنامه‌نویسی Basiscore و مقایسه آن با دیگر برنامه‌ها و برخی دیگر از تجربیات، مزایا و معایب آن گفتند.

مشاهده خبر

basiscore زبان برنامه نویسی فارسی در مسیر بازاریابی دیجیتال

منبع خبر: شکارچی

رویداد رونمایی از وب‌بنویسی Basiscore با میزبانی در مسیر بازاریابی دیجیتال DMway17 در شبکه های اجتماعی در مرکز همایش‌های صدا و سیما با حضور جمعی از صاحب ‌نظران و فعالان حوزه وب‌نویسی و دیجیتال مارکتینگ و با اجرای آرش سروری آغاز شد.

مشاهده خبر

رویداد رونمایی از محصول جدید منظومه‌نگاران برگزار می‌شود

منبع خبر: آی چیزها

منظومه‌نگاران برای به‌روزکردن علمی برنامه‌نویسان داخلی، بسته نرم‌افزاری توسعه وب را توسعه داد رویداد رونمایی از BassisCore روز چهارشنبه ۱۱ دی ماه سال‌جاری در سالن کنفرانس سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد. آیین رونمایی از این محصول جدید شرکت منظومه‌نگاران به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت وب ایران، با حضور و مشارکت جمعی از فعالان این حوزه، با همکاری DMWAY برگزار می‌شود.

مشاهده خبر

رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی BasisCore برگزار می‌شود

منبع خبر: زومیت

شرکت منظومه‌نگاران با سابقه‌ای ۲۲ ساله از شرکت‌های دانش‌بنیان است و آن‌طور که مدیرعاملش می‌گوید، منظومه‌نگاران شهرتش را مدیون طراحی وب‌سایت‌های محتوامحور در دوران رواج اینترنت در ایران می‌داند. این شرکت قصد دارد اکنون و پس از پشت‌سرگذاشتن سال‌ها تجربه‌های گوناگون در عرصه‌ی وب و اینترنت، بسته‌ی نرم‌افزاری توسعه وب خود را با نام BasisCore معرفی کند.

مشاهده خبر

گزارش نشست خبری شرکت منظومه نگاران

منبع خبر: کلیک

مدیرعامل شرکت منظومه نگاران در ادامه با تصریح اینکه ما همیشه یک قرارداد حقوقی با مشتریان مان به امضا می رسانیم، عنوان کرد: «هر شرکتی که بیاید یک هاستینگ و یا لایسنس به آن ارائه می دهیم که بر اساس آن می تواند هزار وبسایت را بالا بیاورد پشتیبانی و خدمات با کیفیت دریافت کند و هیچ انحصاری وجود ندارد و قصد داریم با آموزشها و محیا کردن شرایط آموزش در آکادمی basiscore با سطوح مختلف سواد برنامه نویسی فراهم کنیم.»

مشاهده خبر

جزئیاتی از وب سرور منظومه نگاران

منبع خبر: سیار نیوز

نشست خبری شرکت منظومه نگاران امروز در دفتر این شرکت با حضور مدیران ارشد و اصحاب رسانه برگزار شد. در ابتدای این مراسم آقای اعتدال مهر مدیرعامل شرکت در خصوص روند کار و هدف این پروژه به اعلام کردند، ما در ابتدای کارمان به این نتیجه رسیدیم به‌خاطر نیازهای روزافزون مشتریانمان و پیشرفت های سریع در این حوزه، خودمان یک وب سروری را بنویسیم و طراحی کنیم که نیاز مشتریانمان را پاسخ دهد.

مشاهده خبر

رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی BassisCore برگزار می‌شود

منبع خبر: سیار نیوز

مدیرعامل منظومه‌نگاران در بیان اهداف این رویداد گفت: آشنایی فعالان و متخصصان صنعت وب با خدمات و امکانات این بسته نرم افزاری(BasisCore)، نقد و بررسی تخصصی توسط کارشناسان DMWAY در جهت کمک به ارتقا سطح این برنامه و همچنین بیان تجربیات مدیران و برنامه‌نویسان شرکت‌هایی که تاکنون با این نرم‌افزار به فعالیت پرداخته‌اند، از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.

مشاهده خبر

بسته توسعه وب Basis Core در رویداد DMWAY 11 رونمایی خواهد شد

منبع خبر: زومیت

به‌گفته‌ی حمید‌رضا اعتدال‌مهر، شرکت منظومه‌نگاران کار روی وب‌سرور و زبان‌برنامه‌نویسی وب خود موسوم به Basis Core را از ۱۰ سال پیش برای پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان آغاز کرده است. در‌حال‌حاضر، هزار وب‌سایت از بیسیس‌کور استفاده می‌کنند و مسئولان توسعه‌دهنده‌ امیدوار هستند تا سال ۱۴۰۰، این رقم به هفت‌هزار سایت برسد. وب‌سرور Basis Core در‌حال‌حاضر برمبنای سیستم‌عامل ویندوز عمل می‌کند.

مشاهده خبر

برای رفع نیاز مشتریان خودمان وب سرور طراحی کردیم

منبع خبر: عصر ارتباط

اعتدال مهر مدیرعامل شرکت منظومه نگاران در نشست خبری گفت: ما در ابتدای کارمان به این نتیجه رسیدیم به‌خاطر نیازهای روزافزون مشتریانمان و پیشرفت های سریع در این حوزه، خودمان یک وب سروری را بنویسیم و طراحی کنیم که نیاز مشتریانمان را پاسخ دهد. سعی کردیم با ارتقا و بهتر کردن محصول و نوشتن دوباره آن در سال ۹۱ نسخه اول به وجود آوریم و مشتریان خود را به این نسخه کم کم منتقل کنیم.

مشاهده خبر

رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی BassisCore برگزار می‌شود

منبع خبر: راه پرداخت

مدیرعامل منظومه‌نگاران در بیان اهداف این رویداد گفت: «آشنایی فعالان و متخصصان صنعت وب با خدمات و امکانات این بسته نرم افزاری (BasisCore)، نقد و بررسی تخصصی توسط کارشناسان DMWAY در جهت کمک به ارتقای سطح این برنامه و همچنین بیان تجربیات مدیران و برنامه‌نویسان شرکت‌هایی که تاکنون با این نرم‌افزار به فعالیت پرداخته‌اند، از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.»

مشاهده خبر

رونمایی رسمی از زبان بیسیس کور

منبع خبر: روزنامه کسب و کار

رونمایی و عرضه عمومی زبان بیسیس کور در ۱۱ دیماه امسال خبری چالش برانگیز برای همه متخصصین و اساتید حوزه برنامه نویسی تحت شبکه می باشد , اینکه چرا باید یک شرکت نسبتا کوچک , بدون طرحی تصویب شده و بدون دریافت تسهیلات و اعتبار به چنین ریسکی دست بزند و یا اینکه اصولا این محصول تا چه حد نیاز بازار را مرتفع می نماید یا با استانداردهای یک زبان مطابقت دارد, عمده سوالاتی بود که حمید رضا اعتدال مهر مدیرعامل شرکت منظومه نگاران در این گزارش به آنها پاسخ داد.

مشاهده خبر

بسترنرم‌افزاری BasisCore، همه‌ی آن‌چه برای توسعه‌ی وب می‌خواهید‌ بدانید

منبع خبر: آی تی ایران

شرکت منظومه‌نگاران بیش از 20 سال است در زمینه‌ی وب فعال است. درآغاز، وب‌سایت‌هایی در بخش‌های مختلف بازار که نمونه‌ای برای آن وجود نداشت طراحی کردیم. عمده‌ی مخاطبان ما کسب‌وکارهایی هستند که قابلیت‌های سیستم، سرعت در پاسخ‌گویی به نیازها، تحویل به‌موقع سیستم‌ها، هاست و داون‌تایم و موضوعات این‌چنینی برایشان مهم است. ما در این بخش‌ها به‌خوبی پاسخ‌گو هستیم.

مشاهده خبر

۱۱ دی‌ ماه سال جاری؛ رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی BasisCore برگزار می‌شود

منبع خبر: کلیک

منظومه‌نگاران قصد دارد اکنون و پس از پشت‌سرگذاشتن سال‌ها تجربه‌های گوناگون در عرصه‌ وب و اینترنت، بسته‌ نرم‌افزاری توسعه وب خود را با نام BasisCore معرفی کند. آیین رونمایی از محصول جدید شرکت منظومه‌نگاران به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت وب ایران با حضور و مشارکت جمعی از فعالان این حوزه و همچنین با همکاری DMWAY 11 دی ماه برگزار می‌شود.

مشاهده خبر

برگزاری رویداد رونمایی از زبان وب‌نویسی BasisCore

منبع خبر: دنیای اقتصاد

مراسم رونمایی از محصول جدید شرکت منظومه‌نگاران به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت وب ایران با حضور و مشارکت جمعی از فعالان این حوزه ۱۱ دی‌ماه برگزار می‌شود. مدیرعامل منظومه‌نگاران با اعلام این مطلب گفت: این شرکت با سابقه‌ای ۲۲ ساله از شرکت‌های دانش‌بنیان است که شهرتش را مدیون طراحی وب‌سایت‌های محتوامحور در دوران رواج اینترنت در ایران می‌داند.

مشاهده خبر

نشست خبری شرکت منظومه نگاران برگزار شد

منبع خبر: گجت نیوز

نشست خبری شرکت منظومه نگاران برگزار شد. در این نشست، مدیرعامل شرکت منظومه نگاران از فعالیت شرکت در حوزه هاستینگ وبسایت‌های داخلی سخن گفت. اعتدال مهر، مدیرعامل شرکت منظومه نگاران در نشست خبری گفت ما در ابتدای کارمان به این نتیجه رسیدیم به خاطر نیازهای روزافزون مشتریانمان و پیشرفت‌های سریع در این حوزه، خودمان یک وب سروری را بنویسیم و طراحی کنیم که نیاز مشتریانمان را پاسخ دهد.

مشاهده خبر